Новини Захід Холод

Купити морозильну камеру для морозива від Захід Холод

Морозильна камера Львів, Морозильна камера Хмельницький, морозильна камера Тернопіль, холодильна вітрина Луцьк, холодильна вітрина Львів, холодильна вітрина Мукачево, 10 Причин обрати Захід Холод
Запитайте дитину, що вона хоче на десерт. І в семи випадках із десяти отримаєш відповідь – морозиво. Та й багато дорослих не відмовляться від холодної насолоди, що тане в роті. Ось чому воно успішно продається в будь-якому магазині. Навіть якщо асортимент товарів обмежений, ця продукція буде в продажу. Ми не знайдемо його хіба що у вузькоспеціалізованих торгових точках – наприклад, винних бутиках чи овочевих наметах.


Морозиво не схоже на жодний кондитерський виріб – ні за смаком, ні за іншими ознаками. Його специфічність ще й у певному способі зберігання: лише низька температура здатна підтримати його якість незмінною. Найчастіше з цією метою використовують морозильні скрині. Вони дуже придатні в ролі сховищ, а також виконують демонстраційну функцію.


У обладнанні панує мороз лише на рівні від -15 град. З і нижче. Цього достатньо, щоби кондиції продукту не постраждали. Проте це єдиний критерій відбору.

Перед покупкою варто вирішити:

- який знадобиться корисний обсяг;
- чи це буде стаціонарна техніка або обладнання для виїзної торгівлі;
- чи потрібні додаткові функції;
- Як слід прикрасити пристрій, щоб воно приваблювало погляди потенційних покупців.


Більшість виробників випускає скрині-морозильники з місткістю 100 – 800 літрів. У середньому зазвичай вибирають скриню на 200 - 400 л. Габарити неважко визначити, виходячи із потреб підприємства.

Для великих закладів нерідко вибирають форму ванн-бонету. Як правило, їхній робочий простір ширший. Крім того, їх зручно вибудувати в лінію та розташувати в центрі залу або вздовж стіни. При цьому всередині поміститься чимало продукції, тому буде нескладно продемонструвати її повний спектр.

Невеликі магазини зазвичай набувають апаратів стандартних розмірів з глухими або прозорими кришками. Перші встановлюють на складі для розміщення запасів, проте другі виконують роль вітрин у залі для відвідувачів. Верх із загартованого скла – прямий чи гнутий – дозволяє оглянути різноманітні стаканчики, брикети та трубочки, щоб зробити усвідомлений вибір.

Яскраво розфарбовані ларі-морозильники, розставлені на вулицях, привертають увагу перехожих. На відміну від своїх стаціонарних побратимів вони кілька годин зберігають автономію без підключення до мережі. Але це, звичайно, не означає, що вони можуть довго перебувати у відкритому положенні.

Дизайн морозильників-скриньок не залишає сумнівів у їхньому призначенні. По-перше, це приваблює покупців. А по-друге, дає їм можливість не витрачати час на пошуки улюблених ласощів: яскраві прилавки видно здалеку.


Подібне обладнання для холоду виробляє не рідкість на сучасному ринку. У широкому доступі як імпортна техніка, і вітчизняні аналоги.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.