Магазин Захід Холод

Захід Холод - відновлюємо холодильні вітрини та морозильні камери в стані близькому до нового, та ціною до 80% дешевше, ніж новий

Однодверна холодильна шафа та холодильна вітрина Б.в.
Захід Холод пропонує широкий вибір однодверна холодильна шафа та холодильна вітрина від 372 літрів до 720 літрів.
Двохдверна холодильна шафа та холодильна вітрина Б.в.
Захід Холод пропонує широкий вибір двохдверна холодильна шафа та холодильна вітрина від 600 літрів до 1510 літрів.
Морозильна камера та морозильна лар Б.в.
Захід Холод пропонує широкий вибір морозильна камера та морозильна ларь бу від 300 до 800 літрів корисного об'єму.

Переваги роботи з Захід Холод :

 • Досвід роботи понад 21 рік на ринку холодильного обладнання;
 • Ви можете знайти холодильне обладнання в перекупів за таку ж саму ціну чи навіть дешевше, але в 90% випадків, швидко можуть виникнути проблеми. Захід Холод професійно перевіряє всю систему, заправляє фреоном, проводить заміну необхідних деталей, фарбує та дає нове життя холодильному обладнанню, купуйте тільки в надійних та офіційних компаній - Захід Холод - це надійність! 
 • Найбільший постачальник Б.в. холодильного обладнання в Західній Україні - холодильники та морозильні камери для магазину та кафе Ви можете придбати в наших представництвах у Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому та Мукачево, Стрий;
 • Діє гарантія на всю продукцію;
 • Краща ціна на ринку та економія коштів до 80% при покупці Б.в. холодильних вітрин, ніж покупка нових.

Наші склади :
Центральний склад - місто Львів.
Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Мукачево, Івано-Франківськ, Стрий
Відгуки про Захід Холод :
 • Купували в Тернополі холодильну шафу для пива, зателефонували, нам сказали, де знаходиться склад, приїхали, нас професійно проконсультували, увімкнули декілька холодильників - обрали однодверні холодильні шафи - взяли одразу 2 штуки, дали гарантію - рекомендую!
  Олексій Тернопіль
 • Моя сестра займається випічкою, тортами та різними смаколиками, дала мені задачу знайти максимально вигідну пропозицію по холодильних вітринах у Луцьку.
  Вибір зупинився на Захід Холод, приїхав на їх склад, мені включили декілька холодильників, проконсультували по розмірам і принципу користування. Супер ми придбали на дві дверки невеликого розміру, моя сестра в захваті!
  Успіхів Захід Холоду!
  Віктор Луцьк
 • Доброго дня, залишу відгук про Захід Холод, професіонали своєї справи, допомогли мені у виборі кращої холодильної вітрини по моїм розмірам, які я надала, домовилися за доставку, ціна в 5 разів нижче, ніж нових, а вигляд має як нового, щиро Вам дякую! Наш кефірчик і молоко в надійній безпеці)))
  Олена Чернівці
 • Працюємо вже з 2012 року, купую морозильні камери та холодильні вітрини лише в Захід Холод. В нас мережа продуктових магазинів, постійно розширяємося і в потребі холодильне обладнання - професійне відношення до партнерів і надійні холодильники, якщо морозилки чи холодильні шафи, то тільки Захід Холод. Всім миру та добра!
  Михайло Львів
Усі запитання щодо холодильних вітрин і морозильних камер
по єдиному номеру телефона :