КОНТАКТИ

Усі запитання щодо холодильних вітрин і морозильних камер по єдиному номеру телефона :

Наші склади :
Центральний склад - місто Львів.
Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Мукачево, Івано-Франківськ, Стрий

Переваги роботи з Захід Холод :

 • Досвід роботи понад 21 рік на ринку холодильного обладнання;
 • Ви можете знайти холодильне обладнання в перекупів за таку ж саму ціну чи навіть дешевше, але в 90% випадків, швидко можуть виникнути проблеми. Захід Холод професійно перевіряє всю систему, заправляє фреоном, проводить заміну необхідних деталей, фарбує та дає нове життя холодильному обладнанню, купуйте тільки в надійних та офіційних компаній - Захід Холод - це надійність! 
 • Найбільший постачальник Б.в. холодильного обладнання в Західній Україні - холодильники та морозильні камери для магазину та кафе Ви можете придбати в наших представництвах у Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому та Мукачево, Стрий;
 • Діє гарантія на всю продукцію;
 • Краща ціна на ринку та економія коштів до 80% при покупці Б.в. холодильних вітрин, ніж покупка нових.

Наші успіхи

21 рік досвіду
Ми розпочали свою діяльність в 2001 році
Більше 28 237
проданих холодильних вітрин і морозильних камер
8 міст
Найбільша кількість представництв у Західній Україні
Економ до 80%
Збережіть свої кошти на розвиток свого бізнесу при покупці відновленої холодильної шафи та морозильної камери!
Відгуки про Захід Холод :
 • Купували в Тернополі холодильну шафу для пива, зателефонували, нам сказали, де знаходиться склад, приїхали, нас професійно проконсультували, увімкнули декілька холодильників - обрали однодверні холодильні шафи - взяли одразу 2 штуки, дали гарантію - рекомендую!
  Олексій Тернопіль
 • Моя сестра займається випічкою, тортами та різними смаколиками, дала мені задачу знайти максимально вигідну пропозицію по холодильних вітринах у Луцьку.
  Вибір зупинився на Захід Холод, приїхав на їх склад, мені включили декілька холодильників, проконсультували по розмірам і принципу користування. Супер ми придбали на дві дверки невеликого розміру, моя сестра в захваті!
  Успіхів Захід Холоду!
  Віктор Луцьк
 • Доброго дня, залишу відгук про Захід Холод, професіонали своєї справи, допомогли мені у виборі кращої холодильної вітрини по моїм розмірам, які я надала, домовилися за доставку, ціна в 5 разів нижче, ніж нових, а вигляд має як нового, щиро Вам дякую! Наш кефірчик і молоко в надійній безпеці)))
  Олена Чернівці
 • Працюємо вже з 2012 року, купую морозильні камери та холодильні вітрини лише в Захід Холод. В нас мережа продуктових магазинів, постійно розширяємося і в потребі холодильне обладнання - професійне відношення до партнерів і надійні холодильники, якщо морозилки чи холодильні шафи, то тільки Захід Холод. Всім миру та добра!
  Михайло Львів