Новини Захід Холод

Холодильні камери та холодильні шафи від Захід Холод

Холодильні камери нинішнього покоління відрізняються за режимом температур, габаритами, сферою використання та методом встановлення. Морозильні агрегати поділяються за параметрами та завданнями, заради яких і застосовуються. Це можуть бути:

  • камери з невеликим обсягом: вони підходять для монтажу у торгових сегментах малої площі;
  • камери із середнім об'ємом;
  • камери великого обсягу, вони використовуються, як правило, в індустріальному сегменті.
Головне призначення індустріальних морозильних агрегатів – збереження продукції складських приміщеннях тривалого і у розподільчих центрах. Ще одна сфера використання індустріальних камер – це охолодження та заморожування харчової продукції у значних кількостях. Йдеться про кілька тонн і більше. Застосовуються холодильні камери в циклічному режимі, завантаження та вивантаження йдуть по черзі. Етапи термічної обробки тривають від кількох годин до кількох днів.

Специфіка холодильних шаф
Головне призначення морозильних шаф – тимчасове збереження продукції, яка швидко псується. Це мале за розмірами та комфортне у використанні обладнання, і застосовується воно широко.

Морозильні шафи поділяються на:

  • агрегати зі скляними дверима, щоби покупець бачив товар;
  • агрегати із непрозорими стулками.
Є апарати, що поділяються на відкриття стулок:

  • коли стулки відчиняються;
  • розсуваються.
По можливості охолодження:

  • динамічний;
  • статичне.

У першому випадку охолодження забезпечується через функціонування вмонтованих вентиляторів, що проводить охолоджене повітря по всьому периметру шафи. Усередині нього забезпечується той самий температурний показник. Це зберігається навіть якщо стулки часто відсувати. А ще в цих модифікаціях можна змінити відстань між полицями. У морозильних шафах з другим типом охолодження мороз усередині рухається сам собою, тому рухати полиці в даному агрегаті заборонено, адже вони служать випарником. Різні продукти, зокрема десерти, "молочка", певні типи м'яса у разі динамічного охолодження можуть завітритися. Цього можна запобігти, якщо продукти правильно упаковані. Часто в морозильних шафах є вмонтоване повітря. Невеликий об'єм цього обладнання становить 35л, найбільший – 1510 л.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.