Новини Захід Холод

Коротко про торгові холодильні вітрини - поради від Захід Холод

Коротко про торгові холодильні вітрини - поради від Захід Холод
Обладнання для торгівлі широке і різноманітне. Його мета – показати товар клієнтам, а також упорядкувати його розміщення. Одяг, взуття, тканини чудово почуваються на полицях і стелажах за звичайних умов. Інша ситуація з продуктами харчування, які здебільшого зберігаються при низькій температурі. Ось чому холодильні вітрини – необхідне приладдя будь-яких продуктових магазинів.Торгова техніка холоду поділяється на види залежно від продукції. Наприклад, вітрини бувають:

  • для фруктів та овочів – охолоджують у діапазоні +4 – +10 оС;
  • для гастрономії (тут знаходяться сири та ковбаси, рибні делікатеси, м'ясні закуски, салати та інше) – розраховані на температуру від +2 до +8 град. З;
  • універсальні (для молока та кисломолочних виробів, тортів та тістечок, охолодженого м'яса, риби та птиці, морепродуктів, напівфабрикатів тощо) – температура підтримується в проміжку від 0 до +7 оС.


Пристрій вітрини, що охолоджує, не відрізняється складністю. Фактично, вона є прилавок, з'єднаний з холодильною машиною і закритий прозорим куполом. У цьому холод рівномірно розподіляється усередині устаткування, не даючи товару зіпсуватися. У той самий час продукти добре видно звідусіль. Покупець легко може розглянути і вибрати бажане, навіть не відкриваючи кришку.Прийнято класифікувати вітрини за такими критеріями:

  • форма - пряма або поворотна (кутова);
  • площа експозиції – обмежена чи велика;
  • конструкція – відкрита, замкнута, з розсувними дверцятами;
  • тип робочого агрегату – вбудований чи виносний;
  • охолодження – статичне чи динамічне;
  • установка – настільна або на підлозі.


Найчастіше виробники низькотемпературної техніки випускають у рамках серії цілу низку однотипних виробів. Вони відрізняються габаритами та/або конфігурацією. При необхідності їх легко змонтувати у рівні або розгорнуті під кутом лінії потрібної протяжності. У гіпермаркетах та універсамах також використовують острівний принцип розташування охолоджувальних гірок або бонет.


Вартість обладнання залежить від розмірів, обсягу викладки та марки. В наявності продукція провідних вітчизняних та зарубіжних фірм. Замовте її у нашій компанії за вигідними цінами!

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.