Новини Захід Холод

Яку морозильну камеру купити вигідніше дешеву чи дорогу?

купити морозильну камеру бу
Шановний читачу, дана стаття для «чайників» у світі холоду, вибачте нам за такий вислів. Якщо ви вже Ас в холодильному устаткуванні, то ви просто втратите час при її прочитанні.

Але повірте, людині, яка вперше зіткнулася з вибором морозильної камери, треба з чогось почати, мати загальне уявлення при покупці скрині. Наша стаття допоможе і людям, які бажають придбати морозильну скриньку не тільки для комерційної діяльності, а й для домашнього використання.

Відкриваючи свій невеликий магазин або плануючи приватний бізнес у сфері продовольчих товарів, перед вами напевно постане завдання вибору торговельного та холодильного обладнання, зокрема скриньок. Яка ж скриня для пельменів чи скриня для морозива вибрати? Подешевше чи дорожче? У чому суттєва відмінність дешевої скрині від свого побратима, якщо зовні - це ящик з кришкою та холодом усередині.

Давайте поміркуємо разом.

Ринок морозильних скринь можна умовно порівняти з ринком автомобілів: Є Мерседес, є BMW, є Рено та багато різних марок На чому ви віддаєте перевагу їздити? Відповідь також не однозначна.

Отже, які якості скриньки впливають на ціну.

Почнемо з типорозмірів скринь, порівняємо зовнішній вигляд скрині, технічні характеристики морозильників і зупинимося на дрібних хитрощах виробників.

Звичайно ціна залежить від бажаного розміру скрині. Довжина може змінюватись від 60 см до 2 метрів. Звернімо увагу на висоту та глибину скрині, і отримаємо корисний об'єм морозильної камери. Зверніть увагу, що при рівній довжині різних скриньок, висота і глибина можуть відрізнятися, і отже, корисний об'єм скриньки різний.

Ідемо далі, пряме скло, гнуте скло або глуха кришка скрині. Звичайно собівартість цих складових різна і ціна на такі скрині відрізняється. Тут уже потрібно вибирати за потребами. Для невеликих складів, як нам здається, раціональніше придбати скриню з глухою кришкою, принаймні менше шансів розбити скляну кришку при попутних вантажно-розвантажувальних роботах з коробками заморожених стегенець. Але й перспективи не варто скидати з рахунків. Може ви вирішите трохи розширитися, і пару скринь на складі не задовольнять ваш складський запас, ви вирішите встановити морозильну або холодильну камеру. А що з скринями? Викидати? Звичайно ні, вони знайдуть відмінне застосування у торговому залі вашого затишного магазину. Тут уже скринькою з глухою кришкою не обійдешся.

Ну що ж, ось ми й дісталися опису скляних кришок до скринь. Варіанти виконання: пряме скло, гнуте скло, похиле пряме скло, похиле гнуте скло. На мою думку, звертаю вашу увагу, що це лише приватна думка людини добре знає скрині «в обличчя», що пряме скло або гнуте скло скрині, або похиле гнуте в цятку – ніякого впливу ні на працездатність, ні на корисний об'єм, ні на інші технічні характеристики це впливає. Покупці можуть примудритися розбити будь-яке скло у скрині, якщо дуже постараються. Як правило, у виробників морозильних скринь є певний запас скла для своєї продукції, таким чином однаково просто і можливо однаково складно буде видобути комплект запасного скла. Таким чином, вибір того чи іншого скрині на вигляд – це суто смак і особисте побажання щасливого власника.

Що стосується самого скла, щоб не вводити вас, любий мій читачу, в оману. Не варто «боятися» скринь зі скляною кришкою. Практично всі виробники морозильних скринь використовують гартоване скло, тобто. не звичайні віконні, здатні розбитися від влучення футбольного м'яча, а оброблені за спеціальною технологією, що робить скло для скринь більш міцним, суттєвим є і те, що скло не потіє. Слід зазначити, що це загальні вимоги щодо технічних умов виробництва скринь.

Таким чином, зовнішній вигляд скрині може вплинути на ціну, відсоток може варіювати від 5 до 15% від загальної вартості скрині. Наявність або відсутність додаткової пластикової окантовки, колір окантовки. Істотний вплив на вигляд може вплинути бажання зробити брендовку скрині, тобто. нанести свій фірмовий логотип на фронтальну сторону, або на три сторони: фронтальну та бічні сторони скрині. Брендування скринь можна робити як в заводських умовах, так і самостійно. Ми з вами ведемо мову про штучний екземпляр, не про брендовані партії скринь для морожених «монополістів», тому вважаємо за доцільне порадити вам не замовляти заводське брендування, а у разі необхідності замовити в друкарні наклейку з вашим фірмовим знаком і нанести її на фронтальний бік скрині своїми силами.

При виборі скриньки звертайте увагу на наявність коліщатків, наявність замку, це ніби як дрібниці, але з якими набагато приємніше жити і працювати, ніж додумувати їх самостійно.

Ну що ж, перейдемо тепер до технічних характеристик. Перше та основне – це холод. Навколо цього слова і крутиться вся технічна начинка скрині.

Почнемо з серця скрині - холодильний агрегат, або компресор. Який температурний режим потрібний. Це безпека, працездатність вашого обладнання, безпека персоналу, ваш спокій. Але і тут є підводні камені: будь-яка техніка, навіть захисна та контролююча, зроблена та експлуатується людьми, і люди здатні вносити зміни до програм, алгоритмів роботи тощо.

Тому навіть придбання та встановлення найдорожчого та досконалого в технічному плані обладнання не може дати 100-відсоткової впевненості та спокою її власнику: ставлення до будь-якої техніки має бути виваженим та завбачливим.

Друге: з'являються нові продукти, потрібні нові умови для зберігання. У зв'язку з цим будь-яке сьогоднішнє вирішення завдання із забезпечення холодом є тимчасовим, і треба завжди бути готовим до того, що ця галузь техніки постійно вимагатиме коштів на підтримку, ремонти, модернізацію, забезпечення енергією тощо.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.