Новини Захід Холод

Холодильне обладнання для складів - поради від Захід Холод

До сучасних складів виставляється ряд вимог, які не в останню чергу стосуються технологічного обладнання. Перш ніж починати повноцінно застосовувати склад, потрібно продумати всі нюанси та зрозуміти, чим оснастити та доповнити складське приміщення.

Холодильне обладнання для складу підбирається з урахуванням різних нюансів, у тому числі йдеться про:

- Розмірах приміщення;

– вид продукції, яка зберігатиметься на складі;

– сумі, необхідної для оснащення та придбання холодильного обладнання.

Якщо врахувати всі нюанси, придбати оптимально потрібне для будівлі обладнання, обладнання працюватиме належним чином тривалий час, а продукція збережеться у вигляді, який потрібен. Комерційне холодильне обладнання не вимагає прибудови додаткових спеціальних приміщень. Воно забезпечується лише системами для вентиляції, особливо це стосується агрегатів для підтримки у свіжому стані кольорів. Для збереження їхнього товарного вигляду потрібно підтримувати ще й необхідний ступінь вологості.

Монтаж систем охолодження
Насамперед, підбір холодильної установки відбувається з урахуванням того, що в ньому зберігатиметься і час придатності продукції. Якщо продукція псуватиметься швидко, значить, ідеально придбати низькотемпературний агрегат. Тому до зазначених приладів пред'являються суворі вимоги щодо безперебійності регулярної роботи в завантажених умовах. Якщо потрібно містити фрукти або м'ясо, потрібне дуже результативне холодильне обладнання, яке оснащене морозилками останніх поколінь. Важливим є регулярне технічне обслуговування, щоб обладнання функціонувало справно.

На нашому сайті можна придбати холодильне обладнання за доступною вартістю. Замовлення здійснюється через форму зворотного зв'язку, номер телефону або адресу електронної пошти. Менеджери дадуть відповіді на всі питання.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.