Новини Захід Холод

Охолодження та зберігання фруктів у холодильних камерах

Охолодження та зберігання фруктів у холодильних камерах
Завдяки температурному режиму фрукти та овочі залишаються свіжими та соковитими. У нашій компанії ви можете придбати торговельне холодильне обладнання за доступною вартістю, причому воно здатне охолодити продукти до найнижчих температур.

Застосовується кілька методів охолодження:

Гідроохолодження - продукція зрошується холодною водою або повністю занурюється в неї. Температура має бути не більше +1 градуса.
Вакуумне – принцип дії полягає у зниженні температури при накладанні атмосферного тиску. Продукція поміщається в камеру зі стисненим повітрям та швидким відкачуванням водяних випарів.
Повітряне – виконується за рахунок примусової вентиляції або камерного охолодження. Усередині знаходяться контейнери, які укладені в штабелі особливим способом.
Контактна заморозка - на ємності міститься крихта з льоду.
Виходячи з наявного обладнання, типу упаковки та індивідуальних вимог, вибирається оптимальний метод охолодження. Варто враховувати, що температуру слід вимірювати до та після виконання процесу. Основне призначення охолоджувальної системи полягає у відведенні надлишок тепла – за рахунок цього робочий процес відбувається у нормальних робочих умовах.

Висувні вимоги
Частина холодильної установки, розташована між компресором та вентилем, називається системою охолодження – вона складається з трубопроводів та різних допоміжних деталей. Завдяки їй у холодильнику підтримується оптимальний температурний режим.

До цього механізму висуваються певні вимоги:

Робоча речовина повинна рівномірно розподілятися за всіма споживачами холоду. При цьому їхня робота повинна відбуватися максимально ефективно.
В об'єктах, що охолоджуються, повинна бути надійна підтримка заданої температури.
Через неправильну експлуатацію система може зламатися, тому її використання має бути повністю безпечним.
Перемикання та очищення повинні виконуватися легко та просто.
Необхідна економність у процесі застосування, а й у етапі початкових витрат.
На нашому сайті представлена ​​продукція, що повністю відповідає всім актуальним вимогам. Перед тим, як виставляти її на продаж, ми ретельно відмиваємо її за допомогою спеціальних миючих засобів. Також надається послуга безкоштовного обклеювання холодильника у будь-який вибраний колір або відтінок. Ми гарантуємо високу якість холодильного обладнання.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.