Новини Захід Холод

Льодогенератори лускатого льоду – особливості застосування

Льодогенератори лускатого льоду – особливості застосування
Нам здається, що нічого простіше не буває, ніж перетворювати воду на кригу, проте насправді це не дуже легко, адже можна виготовляти кригу різних видів для різноманітного споживання. Наприклад, холодильне пристрій лускатого льоду застосовується здебільшого промисловості, оскільки підприємствам важливо забезпечувати необхідні льодові точки у час і у достатній кількості. Льодогенератори бувають проточні та заливні, перші підключають до водопроводу, по друге – вода заливається у спеціальний відсік. У водопровідних якість краща, тому що вони проходять додатковий ступінь очищення і термін використання пристрою буде значно довше. Продуктивність холодильних установок обмежується об'ємом відсіку, в якому накопичується лід, як тільки він повністю заповнюється, агрегат перестає працювати.

Застосовується він дуже широко, оскільки дозволяє добре зберігати та перевозити продукти. Використання лускатого льоду необхідне:

компаніям, що займаються рибним виробництвом;
хлібопекарським комбінатам;
м'ясним та молочним відділам магазинів, та загалом торговим майданчикам цього напряму;
хімічне виробництво;
фармацевтичній сфері;
у будівництві за допомогою нього охолоджують бетон.
Виробляється цей вид льоду дуже цікаво. Усередині агрегату крутиться барабан (для його охолодження застосовується холодоагент), із зовнішньої поверхні якого наноситься вода. Згодом вона замерзає дуже тонким шаром, після чого цю кірку зрізають за допомогою спеціального ножа. Після цього крига потрапляє у відсік для зберігання. Товщина його лусочок близько двох міліметрів, а їхня температура коливається від шести до дванадцяти градусів морозу. Якщо він знаходиться тривалий час у приміщенні, де взаємодіє з теплими потоками повітря (відкриті вітрини або неізольований відсік для того, щоб його зберігати), лусочки зазвичай між собою злипаються. Дуже затребуваний у тих галузях, де потрібна саме гігієнічна крига, оскільки для її приготування застосовується питна чиста рідина. Лускатий лід надзвичайно ефективний навіть при дії високих температур. Подібні льодогенератори працюють безперебійно протягом тривалого часу, причому втручання людини у процес мінімальне.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.