Новини Захід Холод

Всі "за" та "проти" холодильників б/в

Всі "за" та "проти" холодильників б/у
Переваги бу холодильника у повсякденному використанні
Приставка б/в означає, що техніка вже використовувалася раніше, але при цьому повністю зберегла всі свої технічні та експлуатаційні характеристики. Це стосується і холодильників. Продавці техніки для вторинного використання запевняють покупців, що холодильник повністю справний і працюватиме ще протягом багатьох років. Але чи це так насправді? Як купити холодильник б/в недорого і при цьому не потрапити в халепу?
холодильна вітрина для магазину Львів, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Мукачево, Тернопіль.

У чому ризик купівлі холодильника б/в?

Холодильник, що був у вжитку, — це завжди неординарність. Ніколи не можна з упевненістю сказати, чи прослужить він довго, чи зламається наступного дня після підключення до мережі. Тому перш ніж купити холодильник, необхідно підшукати хороший сервісний центр з ремонту холодильників або запастися відповідними запчастинами. Не зайвим буде звернутися за порадою до досвідчених майстрів з ремонту побутової техніки - вони підкажуть, яка модель холодильника прослужить вам найдовше.

Переваги та недоліки холодильника
Головна перевага холодильника для вторинного використання – це його невисока вартість порівняно з новими моделями. Однак будь-яка техніка, в тому числі б/в холодильник, має свій експлуатаційний період. Якщо чітко дотримуватися всіх рекомендацій щодо використання б/в холодильника, він зможе прослужити досить довго. Однак при експлуатації в екстремальних умовах техніка швидко ламається і доводиться відносити холодильник до сервісного центру або купувати новий.

Недолік б/в холодильника всього один — він може будь-якої миті вийти з ладу. Це може статися через те, що гарантійний термін приладу давно минув, і виробник більше не відповідає за працездатність холодильника. Ремонт холодильника для вторинного використання обходиться набагато дешевше, ніж ремонт нового агрегату. Проте, холодильник може ламатися досить часто, що завдає його власникам безліч незручностей.

Декілька порад з купівлі б/в холодильника

По-перше, не вибирайте надто старий прилад. Якщо на дверях холодильника, а також місці стику дверцят і корпусів є сліди іржі або корозії, то краще уникнути покупки такого приладу. По-друге, зверніться за порадою до досвідчених майстрів, які допоможуть вибрати холодильник відповідно до ваших уподобань. По-третє, знайдіть поблизу свого будинку хороший сервісний центр і дізнайтеся, чи вони ремонтують холодильники вашої марки.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.