Новини Захід Холод

Види конденсаторів та сервісне обслуговування

Конденсатор є важливою частиною холодильного обладнання. Він необхідний для процесу обміну теплом із зовнішнім простором та власне холодильною камерою. Функціонування полягає в тому, щоб забирати тепло у фреону і робити з пари рідину.

Як правило, конденсатори бувають таких видів:
- З повітряним охолодженням;
- З водяним охолодженням.

Прилади з водяним охолодженням у свою чергу бувають пластинчастими та кожухотрубними. В останніх циліндричний корпус із двома дошками-панелями, до них причеплені штуцери, щоб виходила вода. Є спеціалізоване вилучення, щоб виходив фреон. Пластинчасті конденсатори – це конструкція із пластинами з нержавіючої сталі. Пристрої з охолодженням води поширені не так, оскільки не завжди є можливість забезпечити необхідний обсяг рідини. Прилади з повітряним охолодженням найпоширеніші серед споживачів морозильного обладнання. Це теплообмінник з вентиляційним обладнанням та електричним двигуном. Функціонування вентилятора призводить до того, що труби, якими рухається холодильний агент, охолоджуються. Конденсатори дуже важливі, щоб холодильне обладнання нормально працювало. За конденсаторами у свою чергу теж необхідно доглядати: прибирати масло, що накопичилося за весь період функціонування приладу. Проводиться також продування труб.

Купити конденсатор можна безпосередньо на нашому сайті за доступною вартістю. Широкий вибір приладів дає можливість швидко зорієнтуватися та вибрати те, що потрібно. Якщо виникли питання, на них дадуть відповідь менеджери, з якими можна зв'язатися за вказаним на сайті телефонним номером або за адресою електронної пошти. Є можливість замовити дзвінок і з вами зв'яжуться протягом 5 хвилин.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.