Новини Захід Холод

Теплоізоляція холодильників – кому і навіщо вона потрібна?

Тривала безпека товарів, виробництво продовольчих запасів – запорука виживання людства. З винаходом холодильної техніки це найважливіше завдання суттєво спростилося. Більше не потрібні льодові погреби, достатньо придбати шафу, що охолоджує, або скриню. І більше не доведеться турбуватися про те, як захистити їжу від псування.


Температура всередині холодильника набагато нижча, ніж t довкілля. Щоб зменшити теплоприпливи ззовні, необхідно захистити корпус пристрою. Ось чому його роблять на основі багатошарових панелей. Між зовнішніми сталевими листами обов'язково є стій теплоізоляції.

Товщина стін, підлоги, стелі тим більше, чим вищий перепад температур усередині та зовні. Також вона залежить від виду ізоляційного матеріалу, адже теплозберігаючі властивості індивідуальні.

Ізоляцію будь-якого виду відрізняє низька теплопровідність, стійкість до дії вологи та вогню. Вона міцна, довговічна і коштує недорого.

Сьогодні як термоізоляція використовують:

  • скловолокно
  • мінеральна повсть
  • пінополістирол
  • пінополіуретан


З цих варіантів останній найкращий. Поліуретан має особливо дрібнопористу структуру, оскільки отриманий шляхом спінювання поліуретанових смол. Технологія передбачає проведення процесу спінювання безпосередньо у міжстінковому просторі. Тому полімер активно заповнює його, не залишаючи порожнин і добре прилягаючи до поверхонь.


Плюси пінополіуретанової ізоляції:

  • теплопровідність нижча, ніж у аналогів;
  • відмінні адгезійні якості;
  • паро- та водонепроникність;
  • хімічна та біологічна інертність.


Наявність дверей – ахіллесова п'ята будь-якого обладнання системи холодопостачання. Кожне відкриття та закриття забирає холод, знижуючи ккд апаратури. Конструктивно двері влаштовані також, як кожна частина зовнішньої обшивки. Але цього мало, тому вхідний отвір доповнюється полімерними ущільнювачами. Усередині них є магнітні вставки, щоб забезпечити щільне прилягання та створити заслін проникненню теплоти.


Показники якості холодовиробників – ефективний термозахист, а також дієве ущільнення входу. Лише у цьому випадку вдасться продовжити термін придатності продуктів харчування.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.