Новини Захід Холод

Купити морозильну камеру - морозильні скрині з гнутим склом

Купити морозильну камеру - морозильні скрині з гнутим склом
Торгові підприємства та заклади громадського харчування нерідко використовують морозильні скрині. Оснащені прямою або плавно зігнутою скляною кришкою. Вони служать як сховищем, і вітриною для демонстрації продукції. Пристрої з фігурним верхом виглядають ефектніше побратимів з рівним склом.


Ларі морозильні з кришкою у формі бані – бажане оснащення торгових залів і в супермаркетах, і в скромних магазинчиках крокової доступності. Крізь прозору поверхню чудово видно їх вміст, тому покупець легко розгляне товар і взяти сподобався. Куполоподібна конфігурація притягує погляд, що стимулює звернути увагу на обладнання та те, що всередині.


Кришка виробів виготовлена ​​із загартованого скла. Відома твердість та міцність матеріалу дозволяє зберегти її цілісність при дії низької температури, а також захищає від механічних пошкоджень. Якщо скло зазнало руйнування від удару або зайвої напруги, воно розсипається на округлі уламки, щоб нікого не поранити та захистити продукти від псування. Тим самим забезпечується безпека клієнтів та власне апаратури.


Ларі-морозильники з гнутим верхом є у достатній кількості на складі нашої компанії. До ваших послуг безліч вітчизняних та зарубіжних брендів. Пропонуємо найбільш вигідні ціни у Львові, Луцьку, Тернополі та всій західній Україні.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.