Новини Захід Холод

Холодильна вітрина (шафа) для молочної продукції від Захід Холод

Холодильна вітрина (шафа) для молочної продукції від Захід Холод
Молочний відділ – обов'язковий атрибут продуктового магазину, крім, мабуть, вузькоспеціалізованих підприємств. Молоко та його похідні займають помітне місце у піраміді харчування. Ось чому підприємства торгівлі пропонують нам їх у найширшому асортименті – і кефір, і йогурт, і сир, і сири, і вершкове масло, та багато іншого. І для цього потребують якісних і надійних холодильників, розрахованих на відповідний діапазон температур, зазвичай це +2 - +6 оС.

Відомо, що вершки, сметана, глазуровані сирки і таке їм псується швидко. Зберегти їх без джерела холоду неможливо. Ось чому застосування холодовиробника - не розкіш, але життєво важлива необхідність.

З усієї номенклатури обладнання для подібних продуктів найкраще підходять холодильники-шафи або стелажі-гірки. Шафи-вітрини зі скляними дверцятами не заважають огляду, і будь-що можна вибрати, навіть не відкриваючи стулки. Гірки належать до відкритих пристроїв. Фактично, це просто стелаж, з холодильним агрегатом.

Техніка для збереження харчопродукції виготовляється безліччю підприємств Росії. Для кисломолочних та інших виробів впевнено можна рекомендувати шафи Polair серій Standart, Professionale або Grande. Бренд включає конкурентоспроможну продукцію, здатну функціонувати за умов підвищених навантажень. Техніка цієї марки підтримує оптимальну температуру за динамічного режиму охолодження. При цьому частково відсікаються теплопритоки ззовні через відчинені двері, навіть при тому, що вони знаходяться практично в постійному русі.

Не менш активним попитом користуються гірки-стелажі виробництва Cryspi, МаріХолодМаш та інших марок. Серед них є гастрономічні або універсальні пристрої. І ті, й інші підходять для утримання молока та його похідних за температурним режимом.

Їх зручно розмістити у лінію, т.к. вони є однотипними модулями, що відрізняються габаритами. Такі конструкції є актуальними для великих магазинів. Особливо цінне в цьому відношенні обладнання Гольфстрім, оскільки виробляється і з вбудованим, і з холодильним виносним агрегатом.

Невеликі та середні торгові точки оснащуються прилавками-вітринами для молочних виробів. Такі пристрої випускаються під маркою Полюс. Вони місткі та забезпечують чудовий огляд вмісту. Є ряд типорозмірів подібних вітрин, і ви можете підібрати найкращу з відповідних.

Для розміщення товарних запасів вибирають шафи з глухими дверима або скрині з суцільною суцільнометалевою кришкою. Найкращу холодопродуктивність забезпечує продукція Полейр або Italfrost. Режим зберігання в них налаштовується користувачем, щоб відповідати умовам для продукції, що містить молоко.Якщо ви плануєте оснастити молочний відділ, техніку для нього можна вибрати у фірмі. На складі постійно підтримується широкий спектр холодильників, серед яких є і вітрини, шафи і скрині. Є вироби провідних виробників Росії та зарубіжжя.