Новини Захід Холод

Пристінні холодильні вітрини від Захід Холод

Пристінні холодильні вітрини можуть використовуватися в супермаркетах, кафе, барах, ресторанах, закладах громадського харчування та ін. Вони застосовуються для зберігання ковбасних виробів, кондитерської продукції та напівфабрикатів, а також діляться на універсальні та спеціалізовані. Перші мають широкий діапазон температурного режиму, за рахунок чого можна встановлювати будь-яку необхідну температуру. До других відносяться гастрономічні, м'ясні та фруктово-овочеві стелажі.

До переваг цього виробу належить:

  • рівномірне охолодження продукції;
  • тривале зберігання товару із збереженням його якості;
  • компактні габарити, завдяки чому економиться корисна площа;
  • велика кількість полиць;
  • відсутність перешкоди між покупцем та продуктами.
Такі холодильні вітрини отримали свою назву завдяки тому, що їх розміщують уздовж стін. При бажанні можна виконати установку в центрі торгового залу, притуливши їх спиною один до одного. З їхньою допомогою простір можна розділити на окремі зони.

У нашій компанії представлені холодильні пристінні вітрини за привабливою вартістю. Вони відрізняються високою якістю, міцністю, надійністю та довговічністю.

Принцип роботи
Принцип роботи полягає в охолодженні за допомогою перенесення тепла холодоагентом у випарник, при цьому також задіюється компресор. У процесі тепло виводиться у простір.

У сучасному обладнанні використовується автоматичний механізм керування, який має електронний контролер. Принцип дії полягає у наступних пунктах:

Показники температурного режиму зчитуються спеціальними датчиками
Якщо задані показники починають підвищуватись, відбувається відкриття компресорного вентиля, після чого виконується подача холодоагенту у випарник.
Коли досягнуто необхідної температури, компресор автоматично вимикається.
Електронний контролер визначає періодичність циклу розморожування.
Параметри електронного контролера задаються виробником холодильних камер, і поміняти їх може лише фахівець. За рахунок цього виріб опрацює максимально тривалий експлуатаційний термін. Також варто враховувати, що агрегат необхідно застосовувати лише за призначенням. У ньому можуть використовуватися різні системи охолодження – кожна по-своєму впливає на продукцію. Від розташування поверхні, що охолоджує, залежить якість подачі холодного повітря.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.