Новини Захід Холод

Економ до 80% на Б/в холодильники з Захід Холод

Економ до 80% на Б/в холодильники з Захід Холод
Продаж холодильного обладнання для магазинів за вигідною ціною.
На відміну від побутових холодильників, призначених виключно для збереження свіжості продуктів, вітринні холодильники також призначені для демонстрації товару покупцям. Причому вітринний холодильник не обов'язково має бути новим. Набагато вигідніше та простіше встановити в магазині вітринний холодильник. Купити в Львові та по всій західній Україні пристрій для збереження свіжості продуктів можна в компанії Захід Холод. Своїм покупцям ми готові запропонувати виключно надійні та функціональні холодильники для вторинного використання на максимально вигідних умовах.

Перш ніж купити вітринний холодильник для вторинного використання, власник торгової точки повинен чітко уявляти умови, в яких буде демонструватися товар. Для невеликих магазинів фахівці компанії Захід Холод рекомендують вибирати прилади із вбудованим холодопостачанням. Вони дуже практичні та компактні, тому можуть поміститися на будь-якому вільному просторі. А ось для великих торгових площ найкраще вибирати вітринний холодильник із виносним холодопостачанням. Так вдасться використати торгові приміщення максимально раціонально.

Також при виборі вітринного холодильника необхідно звернути увагу на такі характеристики, як:

  • зовнішній вигляд
  • кліматичний клас
  • тип охолодження (природне чи примусове)
  • температурний режим (низькотемпературні, середньотемпературні чи комбіновані)
При виборі вітринного холодильника багато покупців помилково не приділяють уваги такому показнику, як тип охолодження. Але насправді не всі знають, що прилади з примусовим охолодженням не підходять для зберігання продуктів, що не мають захисної упаковки (готові страви, кондитерські вироби, квіти). Товар у таких холодильниках швидко завітрюється та стає малопривабливим для покупця.

Купити б/у холодильник у Львові та заощадити до 80%
Замість того, щоб купувати дорогі вітринні агрегати, можна вибрати недорогий вітринний холодильник. Купити в Львові, Тернополі, Хмельницькому та всій західній Україні агрегати для вторинного використання можна у компанії Захід Холод. Вітринні холодильники повністю зберегли всі технічні та експлуатаційні характеристики нових виробів, але при цьому коштують набагато дешевше. При необхідності, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам вибрати і купити б/в холодильник.

Детальніше про наш асортимент :
Однодверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na1dveri
Двохдверні холодильні вітрини - https://zahidholod.com.ua/na2dveri
Морозильні камери - https://zahidholod.com.ua/morozkameru
Наш телефон +380 67 7077073

Центральний склад - у місті Львів. 
Представництва - Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Мукачево.